Kültür & Sanat

Oscar adayı filmler çocuklarla yeniden çekildi

Oscar adayı filmler çocuklarla yeniden çekildi ve bunun gibi bir çok yazıya yer verdiğimiz sitemize hoşgeldiniz. Şuanda Oscar adayı filmler çocuklarla yeniden çekildi hakkında hazırladığımız yazımızı okumaktasınız.Dilerseniz , sayfanın en altında Oscar adayı filmler çocuklarla yeniden çekildi konusuna benzer, beğenebileceğinizi düşündüğümüz diğer yazılarımızı ekledik, onlarıda okumanızı tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.

oscar 2014 cocuklar mkl

Bu yıl 86’ncısı düzenlenen Oscar Ödül Töreni 2 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilecek. Oscar heykelcikleri, Ellen DeGeneres sunumuyla Los Angeles Dolby Theatre’da düzenlenecek ödül gecesinde sahiplerini bulacak.

Peki, 86. Oscar Ödülleri için adaylığı açıklanan filmlerin hangileri olduğunu hatırlıyor musunuz? Hatırlamakta güçlük çekiyorsanız Oscar 2014 adayları haberimize göz atabilirsiniz. Ya da dilerseniz CineFix ve People’ın çocuk oyuncularla çektiği, “En İyi Film” alanında Oscar adayı olan yapımlardan kısa kesitleri izleyerek daha keyifli zaman geçirebilirsiniz.

İşte çocuk oyuncularla çekilen Oscar adayı filmler…

Oscar adayı filmler çocuklarla yeniden çekildi hakkında yazdığımız bu makalemizi sonuna kadar okumuş gözüküyorsunuz,,Umarım aradığınız bilgileri verebilmişizdir.Oscar adayı filmler çocuklarla yeniden çekildi hakkında Kafanızda oluşan soruları veya yorumları aşağıda bulunan formumuzu doldurarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat